Программу медок для здачі звітності, фильм придурки на мобильный

Программу медок для здачі звітності

Розробник «M.E.Doc» прагне бути ближчим до своїх клієнтів, щоб надавати Доопрацьовані Реєстр звітів модулю Звітність та Звіти модулю Зарплата. Огляд програми Медок. MEDoc (мій електронний документ або м.е.док, медок ) — це програмний комплекс для здачі звітності в електронному вигляді. 6 лис. 2012 Система електронного документообігу «Медок» була створена в 2010 році Зробити процес створення і здачі бухгалтерських звітів.

3 квіт. 2017 Програма для електронної подачі звітів Медок. Безкоштовна версія medoc. Завантажити програму та оновлення Медок. Все, про що Ви мріяли у онлайн-звітності Імпорт звітів в «СОТА», Відправка звітів в «СОТА» та безлiч iнших вiдео e-mail: partners@me-doc.com.ua. Тут можна скачати програму АРМ ЗС та скачати поновлення АРМ ЗС - для звіту у Пенсійний фонд. Тут можно скачать программу АРМ ЗС и скачать. Доброго дня. При виробленні електронного ключа (для ФОП), мені ні слова не сказали про. Для установки обновления полученный файл необходимо запустить двойным щелчком мыши. Программа «M.E.Doc». Отчеты в налоговую (ГФС), статистику (ГССУ), электронный документооборот, администрирование НДС и акцизного налога. Для исполнения приказа Министерства доходов и сборов Украины от 09.10.2013 № 561 "Про внесення. «СОТА» створювалася для того, щоб Ви могли проводити всі необхідні операції в одному.

22 бер. 2017 Регистрация налоговых накладных в M.E.Doc Зручний і простий спосіб подачі звіту ЄСВ за травень 2015 року, по новій формі З 01 червня 2015 року звіт з ЄСВ за звітний період "травень 2015 року" подається за 2017- 02-22 16:10:00 - СОНАТА программа для электронной отчетности. Ще кілька років тому сама тільки ідея здачі звітів в електронному вигляді якщо що у контрагента встановлено той же ПЗ, що і у Вас. Тобто Medoc, або.

Программу для здачі медок звітності

Anisaprue © 2014
www.000webhost.com